Коли до нас звернулося керівництво Всеукраїнського центру професійної реабілітації інвалідів з проханням побудови мережі бездротового доступу на території, ми не вагаючись взялися за цей проект.
Подробнее...
Президент України Петро Порошенко ввів в дію рішення РНБО, підписавши указ № 133/2017 про нові санкції проти Росії, які передбачають, зокрема, блокування доступу до соцмереж «Вконтакте» і «Однокласники», а також до всіх сервісів «Яндекс» і «Mail.ru» терміном на 3 роки. Текст указу і повний перелік заборонених сервісів опублікований на офіційному сайті глави держави: http://www.president.gov.ua/documents/1332017-21850
Подробнее...

Компанія "ІМК" згідно з указом Президента України заблокує доступ до Інтернет-ресурсів, які належать фізичним та юридичним особам, що входять до санкційного списку, наведеному у додатках до указу.

www.president.gov.ua

З повагою,
IMC Telecommunication group

После того как ранее мы писали о проблематике работы систем радиосвязи в диапазоне 2,4 ГГц из-за влияния на их приемные тракты систем 3G, компания ИМК начала использовать в своих решениях различные СВЧ фильтры.
Подробнее...

[Предыдущая] 1 ... 3 4 5 [6] 7 8 9 ... 70 [Следующая]26-30 из 347

Наши проекты