Компанія ІМК національний виробник бездротового обладнання торгівельної марки РАПИРА успішно пройшла експертизу РЕЗ. Ці програмно-апартні комплекси у подальшому будуть використовуватися для побудови бездротових мереж стандарту LoRaWAN, РАПИРА-868.

LoRaWAN-шлюз РАПИРА-868 - це обладнання операторського класу, необхідне для побудови IoT-мережі в радіусі до 15-ти км для передачі даних з LoRa-сумісних кінцевих пристроїв на сервер, а потім - в  користувальницький додаток. За допомогою даного обладнання LoRaWAN-мережу створює єдину smart-систему пристроїв, призначених для обліку даних комунальних ресурсів, систем вуличного освітлення, модулів автотранспортного моніторингу, систем «розумний дім» та ін.

LoRaWAN-мережі активно використовуються в енергетиці, логістиці, транспортному секторі, безпеці, медицині - і багатьох інших областях, де задіяні електронні пристрої, в які майже завжди можна інтегрувати LoRa-модуль передачі даних і таким чином дистанційно контролювати ефективність його використання.

У разі зацікавленості закупівлі обладнання просимо звертатися до відділу продажу sales@imc.ua

 

Наши проекты